Genel

İZMİR DEPREMİ VE ORTAYA ÇIKAN PİSLİKLER.

Ülkemiz veya başka bir ülkede sol,sosyal demokrat,aydın,ilerici,dini ağırlıklı olmayan bölgelerde her hangi bir doğal afet meydana geldiğinde hemen IŞİD vari pislikler ortaya çıkı-veriyorlar.

Dün İzmir’de meydana gelen depremde elbetteki bir yıkım ve can pazarı yaşandı.

İzmir depremi esasta ise sistemin nasıl çürümüş kokuşmuş bir şekilde olduğunu ortaya çıkardığı bir tabloyu gözler önüne sermiş oldu.

İnsana verilen en büyük değerin yıkım olduğunu gözler önüne sermesi büyük bir kısım tarafından görülmesi önemlidir.

Her deprem olduğunda yüreklerimiz cayır cayır yanmaya başlar,her yanımız sessizliğe bürünür,adeta hüzün kokar dört bir yanımız.

Tanıyıp tanımadığımızın hiç bir önemi yoktur.Hepimizin insani duygulara sahip olmamız yetiyor.

Bu noktada insanlıktan nasiplenmiş her insanın yüreği depremzedeler ile aynı acıyı,aynı duyguları,aynı hisleri yaşar.

Kimse kimsenin inancı,dini,ırkı,çizgisi,ideolojisi ile ilgilenmez.sadece o an yükselen korku ve ölüm çığlıklarına odaklanır.

Gelgelelim işin başka bir boyutuna.

Ülkemizde IŞİD kafalı vanpirler vardır.Bunlar gizli felanda değillerdir,devlet bunları sesiz kalarakta destekliyor.Hatta bir çok kurumlarda kilit rolde oynuyorlar.

Yaşanan İzmir depremi üzerinden İzmir halkına adeta kin ve nefret kusuyorlar,yok dinsizlerdi,yok solculardı vb.vb.

Genel olarak insanlıktan yoksun ve nasibini almamış kişiler,gruplar,partiler,devletler vampirlere dönüşmüş kan emicilerdir.Bunların beyinlerinde,heybelerinde insanlık diye bir kavram bulmak imkansızdır.

Bugünde sosyal medya ve kimi gazetelerde insani olmayan alçaklıkta sınır tanımayan şuursuzca yazılara denk gelmek mümkündür.

Koskoca bir devlet ise adeta destekler gibi sesiz kalmaktadır,hiç bir işlem yapmamaktadır.

Ama solcu olsa bütün binayı başlarına yıkar,hata fiziki olarakta ortadan kaldırır.

İzmir’in bütün acılarını ve göz yaşlarını ruhumuzda his ederek diyoruz’ki varsın alçaklar ulasın,biz insanlığın heybesindeki en güzel dayanışma ruhu ile hep birlikte İZMİR HALKINA BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DİYELİM.

NERDE BİR ACI VARSA BİZ HEMEN ORALI OLACAĞIZ.

Bizler için acının olduğu her yerde din,dil,ırk ve ideoloji sorgulanmaz.Biz insanlığı dimdik ayağa kaldırarak insanlık görevimizi yapacağız.

Varsın itler havlamaya devam etsinler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu